Auto inzerce v Olomouckém kraji - Olomouc.Auto-Svět.cz

 
 

 

 

Auta v regionech

::  Celá ČR

::  Praha

::  Střední Čechy

::  Jižní Čechy

::  Plzeň

::  Karlovy Vary

::  Ústí n. Labem

::  Liberec

::  Hradec Králové

::  Pardubice

::  Vysočina

::  Jižní Morava

::  Olomouc ::

::  Zlín

::  Ostrava

Zasílání novinek

Doporučujeme

Kvalitní zimní pneu pro osobní i nákladní automobily.

Povinné ručení od ČSOB.

Uzavřete si povinné ručení

Výhodné referenční vozy Honda Civic.

Povinné ručení - ušetřete až 70%

Laminátové a plastové bazény zapuštěné do země

Reality, developerské projekty a novostavby Praha od Faraon s.r.o.

Uzavřete nejlevnější povinné ručení v ČR

PSČ měst a obcí

Víte, kde naleznete nejlevnější povinné ručení? Navštivte portál uspory.cz

Reklama

 

Vyhledávání

Na těchto stránkách připravujeme ke spuštění inzertní auto server - AUTO-SVĚT.cz, na kterém bude možno vyhledávat automobily z celé České republiky. Předpokládané spuštění tohoto auto serveru je plánováno na přelomu roku 2010 / 2011.

.

Značka: 

Rok:

  - 

Palivo:

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Model:

Cena:

  - 

Kraj:

Auto zpravodaj

         
 

Autoškola Novotná v Olomouci

Jako budoucího řidiče čeká člověka nemilé dilema v podobě výběru autoškoly. Po přečtení tohoto článku ale zjistíte, že je pro vás tento problém vyřešen! Autoškola Novotná v Olomouci je jasnou volbou pro každého, kdo se chce stát dobrým řidičem. Řidičské zkoušky složí velké procento žáků, které autoškola Novotná k testům přivede. A to právě proto, že autoškola Novotná věnuje svým žákům veškerou péči a klade důraz na klidné, detailní vysvětlení natolik obávané činnosti, jakou je pro každého budoucího řidiče ovládání auta v tak hustém provozu, jaký dnes na našich silnicích vládne. Učitelé si jsou vědomi obav studentů, poskytují jim maximální podporu a pomáhají jim tak překlenout potíže řidičů začátečníků.

Díky autoškole Novotná se pro vás z řízení stane procházkou růžovým sadem a všechny testy zvládnete levou zadní. Naši učitelé jsou klidní, přátelští a hlavně otevření každému dotazu. Víme, že detailní a co nejobsáhlejší vysvětlení všech vašich dotazů, které vám poskytne právě naše autoškola v Olomouci, vás připraví na vše, co se vám může za volantem přihodit. Tak porozumíte i věcem, které se vám doposud jevily nepochopitelné. Hodiny, které probíhají v olomoucké učebně, jsou vedeny tak, aby každý z žáků autoškoly Novotná měl více jak reálnou šanci projít úspěšně zkouškami a stát se dobrým řidičem. Testy musíte projít na každé autoškole, ale jen na té naší se jich nemusíte bát.

Dokážeme vás připravit na všechny nástrahy a již při prvních jízdách pro vás bude velká část úkonů přirozená a automatická jako pro zkušené řidiče. Používáme ty nejmodernější učebnice a postupujeme podle nejnovějších vyhlášek, které v oblasti dopravy vycházejí. Skvělé, trpělivé učitele, moderní učebnice a přátelské prostředí, to vše poskytuje naše autoškola. Olomouc je cílem zájemců o řidičský průkaz z blízkého i dalekého okolí. Naše lety prověřená autoškola v Olomouci patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější v České republice. Budeme se těšit i na vás!

 
     

Reklama

 

Reklama

     

Hlavní nabídka

FORD ESCORT

FORD Pepa 1.8, diesel, rok výroby: 2005

KRÁSNÉ AUTO

HEZKÉ Auto 2.2, diesel, rok výroby: 2003

VW GOLF 5

WV Golf 4 - 1.8, benzín, rok výroby: 2005

   

VOLKS WAGEN

WV Jindra 4 - 1.4, benzín, rok výroby: 2001

VW GOLF 3

WV Golf 4 - 1.2, benzín, rok výroby: 1999

ŠKODA FELICIA

ŠKODA Felicia 1.2, benzín, rok výroby: 1998

::  © 2010  VS-NETCOM s.r.o.  ::

| Rekvalifikační kurzy | reality Olomouc |