Auto inzerce v Olomouckém kraji - Olomouc.Auto-Svět.cz

 
 

 

 

Auta v regionech

::  Celá ČR

::  Praha

::  Střední Čechy

::  Jižní Čechy

::  Plzeň

::  Karlovy Vary

::  Ústí n. Labem

::  Liberec

::  Hradec Králové

::  Pardubice

::  Vysočina

::  Jižní Morava

::  Olomouc ::

::  Zlín

::  Ostrava

Zasílání novinek

Doporučujeme

Kvalitní zimní pneu pro osobní i nákladní automobily.

Povinné ručení od ČSOB.

Uzavřete si povinné ručení

Výhodné referenční vozy Honda Civic.

Povinné ručení - ušetřete až 70%

Laminátové a plastové bazény zapuštěné do země

Reality, developerské projekty a novostavby Praha od Faraon s.r.o.

Uzavřete nejlevnější povinné ručení v ČR

PSČ měst a obcí

Víte, kde naleznete nejlevnější povinné ručení? Navštivte portál uspory.cz

Reklama

 

Vyhledávání

Na těchto stránkách připravujeme ke spuštění inzertní auto server - AUTO-SVĚT.cz, na kterém bude možno vyhledávat automobily z celé České republiky. Předpokládané spuštění tohoto auto serveru je plánováno na přelomu roku 2010 / 2011.

.

Značka: 

Rok:

  - 

Palivo:

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Model:

Cena:

  - 

Kraj:

Auto zpravodaj

         
 

Honda Finance

Jakkoli úžasné může nové auto být, s ještě lepší reklamou, prodej aut často stojí a padá na otázce peněz. Koupě nového auta není každodenní záležitostí a proto je důležité kromě technické stránky zvážit i tu finanční. Představte si situaci, že stojíte u svého dealera Honda a prohlížíte si nádherný vůz o kterém v duchu víte, že je ten pravý, ale váháte, protože nechcete zatížit svůj rozpočet výraznými výdaji. V tom případě už dále váhat nemusíte. Zůstaňte věrni své značce a zvolte si financování, které vám bude vyhovovat. Přejděte na značkové financování Honda Finance a budete spokojeni vy i vaše peněženka.

Honda Finance se ke každému kupujícímu staví zvlášť a snaží se pružně přizpůsobit požadavkům. Při koupi vozu Honda je možné využít finanční leasing či úvěr a pro podnikatele a právnické osoby je připraven splátkový prodej. Tyto produkty umožňují zvolit výši měsíčních a kvartálních splátek, minimalizovat nároky na vstupní kapitál, získat zvýhodněné havarijní pojištění i povinné ručení či využít některou z mnoha časově omezených akcí s mimořádně výhodnými podmínkami.

Individuální nabídka financování závisí na několika faktorech. Základem pro vypracování nabídky je pořizovací cena vozidla. Výše splátek závisí na akontace, doby splácení a podle typu a výše pojištění, které se splácí spolu s leasingem. Při uzavírání smlouvy je možnost uzavření kvalitního havarijního pojištění, doplňková pojištění k havarijnímu pojištění, jakož i povinného smluvního pojištění. Spolupráce s renomovanými pojišťovnami umožňuje výrazně výhodnější podmínky jako při pojištění uzavřeném individuálně. Součástí nabídky pojištění je i pojištění schopnosti klienta SPACE daný leasing nebo úvěr, což mu poskytuje jistotu v případě úrazu, smrti nebo nedobrovolné nezaměstnanosti. Proto pokud měl kupující před koupí strach, zda bude schopen se na určitou dobu zavázat k splátkám, tyto produkty ho mohou ujistit o jednoduchosti a bezpečnosti tohoto kroku.

Příkladem zvýhodněného financování jsou akční nabídky Honda. Novou Hondu CR -V je možné koupit výhodně při leasingu s nulovým navýšením splátek a financováním na poloviny, třetinky či čtvrtiny. Při koupi Hondy Civic v závislosti na modelu je možné získat zajímavý finanční bonus, záruku, zda metalízu zdarma. Financování je možné na oblíbené 1/2, 1/3, 1/4. Jezz je v nabídce s fantastickou výbavou a akční cenou již od necelých 12 000 eur.

 
     

Reklama

 

Reklama

     

Hlavní nabídka

FORD ESCORT

FORD Pepa 1.8, diesel, rok výroby: 2005

KRÁSNÉ AUTO

HEZKÉ Auto 2.2, diesel, rok výroby: 2003

VW GOLF 5

WV Golf 4 - 1.8, benzín, rok výroby: 2005

   

VOLKS WAGEN

WV Jindra 4 - 1.4, benzín, rok výroby: 2001

VW GOLF 3

WV Golf 4 - 1.2, benzín, rok výroby: 1999

ŠKODA FELICIA

ŠKODA Felicia 1.2, benzín, rok výroby: 1998

::  © 2010  VS-NETCOM s.r.o.  ::

| Rekvalifikační kurzy | reality Olomouc |