Auto inzerce v Olomouckém kraji - Olomouc.Auto-Svět.cz

 
 

 

 

Auta v regionech

::  Celá ČR

::  Praha

::  Střední Čechy

::  Jižní Čechy

::  Plzeň

::  Karlovy Vary

::  Ústí n. Labem

::  Liberec

::  Hradec Králové

::  Pardubice

::  Vysočina

::  Jižní Morava

::  Olomouc ::

::  Zlín

::  Ostrava

Zasílání novinek

Doporučujeme

Kvalitní zimní pneu pro osobní i nákladní automobily.

Povinné ručení od ČSOB.

Uzavřete si povinné ručení

Výhodné referenční vozy Honda Civic.

Povinné ručení - ušetřete až 70%

Laminátové a plastové bazény zapuštěné do země

Reality, developerské projekty a novostavby Praha od Faraon s.r.o.

Uzavřete nejlevnější povinné ručení v ČR

PSČ měst a obcí

Víte, kde naleznete nejlevnější povinné ručení? Navštivte portál uspory.cz

Reklama

 

Vyhledávání

Na těchto stránkách připravujeme ke spuštění inzertní auto server - AUTO-SVĚT.cz, na kterém bude možno vyhledávat automobily z celé České republiky. Předpokládané spuštění tohoto auto serveru je plánováno na přelomu roku 2010 / 2011.

.

Značka: 

Rok:

  - 

Palivo:

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Model:

Cena:

  - 

Kraj:

Auto zpravodaj

         
 

Jak koupit ojetá SUV ?

Možná si řeknete, že velké terénní vozy nejsou vhodným typem auta na české cesty. No terénní auta, a zejména jejich silniční deriváty SUV se v Čechách těší velké oblibě. Jejich počet na našich silnicích se za poslední roky výrazně vzrostl a už dávno nejsou jen výsadou lesníků a terénních pracovníků. Kompaktní SUV jsou svými jízdními vlastnostmi vhodnější pro jízdu po asfaltu, ale díky pohonu všech kol zvládnou i průjezd těžším terénem. Ačkoliv jsou tato auta hlavně imidžovou záležitostí, při zimních cestách na hory, nebo prostě na ne nejlepších českých silnicích můžou být jejich Terénní vlastnosti velkou výhodou. To, co kupující při koupi těchto větších aut odrazovalo byla hlavně vyšší cena. Řešením se tak stala koupě už ojetého auta. Jelikož se o takové vozy většinou bývalý majitelé dobře starají, jsou často garážované a najeté kilometry jsou většinou na asfaltových silnicích, není problém najít kvalitní ojeté vozidlo. Navíc nabídka ojetých terénních vozidel je na slovenském trhu opravdu široká.

Chcete spolehlivé auto, které vás nezradí , sáhněte po japonské kvalitě v Hondě CR -V. Toto elegantní SUV vás potěší nejen nestárnoucím designem, ale hlavně funkčností. Vnější elegance doplňuje velmi prostorný interiér a s každou generací se zvětšuje kufr, jehož objem nemá ve své třídě konkurenci. Interiér se vyznačuje jednoduchostí, variabilitou a velkým pohodlím pro všechny členy posádky. Co je důležité si u ojetých aut všimnout je stáří. Protože CR -V druhé generace z roku 2001 přichází s množstvím inovací oproti svému předchůdci. To platí zejména pokud se zamýšlíme nad tím, jaký motor je vhodnější pro auta typu SUV. U velkých  aut,  s dlouhými cestami, táhlými stoupáními a většími nároky na dynamickou jízdu lépe vypořádá naftový motor, který značně sníží spotřebu paliva. A ten zavedli v ČR - až v roce 2005 . Avšak při nejnovějších modelech z roku 2013 jsou již benzinové motory tak vyspělé a úsporné , že dokáží fungovat při spotřebě již od 5,6 l na 100km . Druhá generace se navíc vyznačuje vylepšenou výbavou , kde již v základní jste dostali to, co u mnoha aut nenajdete ani v komfortní verzi. Zlepšení se dočkal i pohon všech kol. Připojení zadní nápravy je zcela plynulé a proběhne téměř bez povšimnutí. Bezpečnosti a komfortu za jízdy napomáhá i velkorysé pružení, které oceníme při jízdě na ne nejlepších Slovenských silnicích. Auto se bez problému vypořádá s nerovnostmi a výtluky a nezalekne se ani nezpevněných povrchů.

Pokud přemýšlíte o ojetém ​​autě , na kterém by nikdo nepoznal, že je ojeté a zároveň byste se v něm cítili bezpečně a dokonce ho dostali za rozumnou cenu, našli jste to pravé. V dnešní době funguje množství inzertních portálů , ale hlavně kamenných autobazarů , kde si můžete svoje budoucí SUV prohlédnout. Abyste nemuseli chodit daleko, viz nabídku Hondy na stránce honda.cz kde najdete málo ojeté Hondy CR -V za skvělé ceny.

 
     

Reklama

 

Reklama

     

Hlavní nabídka

FORD ESCORT

FORD Pepa 1.8, diesel, rok výroby: 2005

KRÁSNÉ AUTO

HEZKÉ Auto 2.2, diesel, rok výroby: 2003

VW GOLF 5

WV Golf 4 - 1.8, benzín, rok výroby: 2005

   

VOLKS WAGEN

WV Jindra 4 - 1.4, benzín, rok výroby: 2001

VW GOLF 3

WV Golf 4 - 1.2, benzín, rok výroby: 1999

ŠKODA FELICIA

ŠKODA Felicia 1.2, benzín, rok výroby: 1998

::  © 2010  VS-NETCOM s.r.o.  ::

| Rekvalifikační kurzy | reality Olomouc |