Auto inzerce v Olomouckém kraji - Olomouc.Auto-Svět.cz

 
 

 

 

Auta v regionech

::  Celá ČR 
:: 
Praha

::  Střední Čechy

::  Jižní Čechy

::  Plzeň

::  Karlovy Vary

::  Ústí n. Labem

::  Liberec

::  Hradec Králové

::  Pardubice

::  Vysočina

::  Jižní Morava

::  Olomouc ::

::  Zlín

::  Ostrava

Zasílání novinek

Doporučujeme

Kvalitní zimní pneu pro osobní i nákladní automobily.

Povinné ručení od ČSOB.

Povinné ručení online automobilů

LPG přestavby vozidel

Hledáte levné BMW? Zkuste carspider.

Povinné ručení - ušetřete až 70%

Laminátové a plastové bazény zapuštěné do země

Reality, developerské projekty a novostavby Praha od Faraon s.r.o.

Prodej pneumatik, alu disky

Povinné ručení porovnání online

PSČ měst a obcí

Víte, kde naleznete nejlevnější povinné ručení? Navštivte portál uspory.cz

Reklama

 

Vyhledávání

Na těchto stránkách připravujeme ke spuštění inzertní auto server - AUTO-SVĚT.cz, na kterém bude možno vyhledávat automobily z celé České republiky. Předpokládané spuštění tohoto auto serveru je plánováno na přelomu roku 2010 / 2011.

.

Značka: 

Rok:

  - 

Palivo:

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Model:

Cena:

  - 

Kraj:

Auto zpravodaj

       
 

Top1DRIVE

Určitě se vám to už taky stalo. Sedíte s přáteli na příjemné večeři, kam jste ale přijeli autem, protože tak se přece do práce obvykle dopravujete. Zábava se nečekaně rozjíždí a vy musíte odmítat jednu výzvu za druhou, abyste se připojili a dali si drink. Jste přeci autem! V hlavě se vám promítne několik možností – přespat u některého z nedojíždějících přátel nebo si vzít taxi? Nebo je snad poblíž nějaká zastávka hromadné dopravy? Pak vám to ale dojde – na druhý den budete muset řešit alternativní dopravu zpět do práce a mimo to budete riskovat, že svého plechového miláčka necháte někde v opuštěných končinách úplně bez dozoru. Mnozí z vás se pak v tomhle bodě rozhodnou raději přečkat zbytek večera v sebezapírání, a bez sladkého alkoholového opojení .

Je tu ale ještě jedna varianta, o které většina lidí prozatím nemá ani tušení. Co takhle se nechat odvézt bezpečně až domů a dokonce vlastním autem? Tím pak odpadnou veškeré starosti! Že o tomhle slyšíte poprvé? Pak čtěte dál.

Je to jednoduché – v podstatě si najmete soukromého řidiče, který vás zaveze bezpečně až na místo určení a to ještě trasou, kterou si sami zvolíte. Tato služba, obvykle známá spíš jako „Drink taxi“ nebo „Odvoz vozu“ je v podstatě něco jako taxík, který vás přepraví i s vaším vozem a ještě k tomu navíc za rozumnou cenu. Vy pak nemusíte dodatečně řešit, jak se pro svůj vůz zase dostanete. Pokud přesto váháte, zda vás využití této služby nebude stát majlant, pak vás asi potěší, že přímo na stránkách http://www.top1drive.cz/ si můžete nejdřív dopředu spočítat, kolik vás přeprava bude stát.

 Možná se najdou i tací, kteří už podobnou službu někdy vyzkoušeli a nebyli zrovna nadšení – ať už šlo o schopnosti jednotlivých řidičů nebo dlouhé čekací doby na přepravu způsobené laxním přístupem samotných řidičů. Pak vězte, že společnost Top1DRIVE se rozhodla všechny tyto mouchy vychytat a na základě právě negativních reakcí od klientů služby vylepšit.

Řidiči také nejsou jen tak ledajací – protože si lidé v Top1DRIVE dobře uvědomují, že právě řidičům svěřujete do rukou nejen svůj majetek, ale hlavně svůj život, pečlivě vybírají automobilové znalce s dlouholetými zkušenostmi, jejichž hlavním rysem je vysoká míra zodpovědnosti. Nad volbou trasy i počtem ujetých kilometrů máte sami dokonalý přehled po celou cestu. A pokud jste si náhodou zapomněli udělat dopředu orientační propočet, řidič vám kdykoliv na požádání ukáže platný ceník.

Ještě stále přemýšlíte nad tím, zda si gurmánský zážitek zpříjemníte sklenkou dobrého vína i přesto, že jste zrovna autem? Tak nepřemýšlejte a zkuste Top1DRIVE, nejlevnější a nejbezpečnější drink and drive v Brně.

zpět na výběr článků

 
     

Reklama

 

Reklama

   

Hlavní nabídka

FORD ESCORT

FORD Pepa 1.8, diesel, rok výroby: 2005

KRÁSNÉ AUTO

HEZKÉ Auto 2.2, diesel, rok výroby: 2003

VW GOLF 5

WV Golf 4 - 1.8, benzín, rok výroby: 2005

   

VOLKS WAGEN

WV Jindra 4 - 1.4, benzín, rok výroby: 2001

VW GOLF 3

WV Golf 4 - 1.2, benzín, rok výroby: 1999

ŠKODA FELICIA

ŠKODA Felicia 1.2, benzín, rok výroby: 1998

::  © 2010  VS-NETCOM s.r.o.  ::

| Bezpečnostní agentury Praha | Bezpečnostní agentury Brno | Bezpečnostní agentury Plzeň | Bezpečnostní agentury Ústí n. Labem |

Bezpečnostní agentury Ostrava | Rekvalifikační kurzy | reality Morava |